Saturday, August 27, 2011

Şefkat Tepe'de Hasret Bitiyor

Oyuncu kadrosu genişleyen Şefkat Tepe yeni sezona hazır...

Bir aylık süren hazırlık aşamasından sonra yeni sezona oldukça iddialı başlayan Şefkat Tepe kadrosunu genişletip, seyircileri şok edecek gelişmelerle ekrana gelecek.. Geçen sezonu birincilikle kapatan Şefkat Tepe titiz senaryo çalışmaları ve Erhan Baytimur’un farklı bakış açısıyla liderliği yine kimseye kaptırmayacağa benziyor. Şefkat Tepe yeni sezon ilk bölümü 10 Eylül 2011 Cumartesi akşamı Samanyolu TV'de.ŞEFKAT TEPE 33. BÖLÜM / YENİ SEZON İLK BÖLÜM

Thursday, August 25, 2011

Şefkat Tepe Yeni Sezona İddialı Giriyor!

Samanyolu Televizyonu'nun en çok izlenen ve sezonu birincilikle bitiren dizisi Şefkat Tepe, yeni sezonun startını verdi.

Samanyolu Televizyonu'nun en çok izlenen ve sezonu birincilikle bitiren dizisi Şefkat Tepe, yeni sezonun startını verdi. Yeni sezona da Konya'da devam edecek olan dizi ekibi, Demirkıran tesislerinde iftarda buluştu. Yeni sezona iddialı giren ekip, çekimleri haftaya başlayacak dizinin izleyiciyi bu yıl da ekrana kilitleyeceği görüşünde.


Dizinin yapımcısı Salih Asan, izleyiciye, ülkenin gerçeklerini anlatmaya devam edeceklerini söyledi. Dizide Türk askerinin şefkatini anlattıklarını dile getiren Asan, "İkinci sezonun açılışını yapıyoruz. Bütün set ekibi, oyuncu kadrosu ve dizide görev alan tüm arkadaşlarımızla bir araya geldik. Çekimlerimiz yine Konya'da devam edecek. Bu sezon da dizide ülkenin yaşadığı gerçekleri anlatmayı sürdüreceğiz. Yine askerimizin sürekli vatandaşın yanında olduğunu, millet ile askerin etle tırnak gibi ayrılmaz bir bütün olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Askerle milletin barışık bir yaşamda çok daha güzel günleri oluşturabileceğini anlatacaklar, başarılı bir çalışma olacak, bu iftarla arkadaşlarımızı bir arada görmenin mutluluğunu yaşadık. " diye konuştu.

Dizinin Yönetmeni Erhan Baytimur ise sezonu birinci olarak kapattıklarının altını çizdi. Bu sezon daha fazla çalışmak zorunda olduğunu dile getiren Baytimur, "Daha iyi çalışmak zorundayız. O yüzden çok daha fazla özeniyoruz, çünkü bu başarıyı korumamız gerekiyor. Oyuncularımız, teknik ekibimiz, herkes bunun farkındalar. " dedi.

Dizinin Leyla'sı Aslıhan Güner de çok yoğun ve zorlu şartları olan bir dönem geçirdiklerini aktardı. Seyircinin ilgisinin kendilerine daha fazla görev yüklediğini kaydeden Güner, "Her şeye rağmen ekibimiz ve yaptığımız işten çok mutluluk duyarak, kendimiz de bundan iyi hissederek çalıştık. Dizi sezonu birinci olarak kapatmamız bizim için ödül oldu. Yeni sezonda daha büyük sorumluluk aldık. Bizi bire taşıyan seyirci kitlesine, bu sene de aynı beklentilerine cevap vermek zorundayız. " İfadelerini kullandı.

Dizinin başrol oyuncusu Serdar Komutan rolündeki Mert Kılıç da her Türk vatandaşının içerisinde bir asker olduğunu dile getirdi. Mert Kılıç, "Türkiye Cumhuriyeti'nin insanlarının içerisinde bir asker var. Ben bir asker karakterini canlandırıyorum. Ama insanlar onu öyle bir seviyor ki o karakteri öyle bir seviyorlar ki kendi evlerinde o insanla yaşamaya başlıyor. " şeklinde konuştu.

Videoyu izlemek için tıklayın


Şefkat Tepe 2. SezonŞefkat Tepe'de yeni dönem heyecanı

Samanyolu Televizyonu'nun en çok izlenen dizisi Şefkat Tepe, yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Çekimlerine Konya'da devam edecek olan ekip, Demirkıran tesislerindeki iftarda buluştu.

ResimÇekimleri gelecek hafta başlaması planlanan dizinin yapımcısı Salih Asan, izleyiciye ülkenin gerçeklerini anlatmaya devam edeceklerini söyledi. Dizide Türk askerinin şefkatini anlattıklarını dile getiren Asan, "İkinci sezonun açılışını yapıyoruz. Askerimizin sürekli vatandaşın yanında olduğunu, millet ile askerin etle tırnak gibi ayrılmaz bir bütün olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Askerle milletin barışık bir yaşamda çok daha güzel günleri oluşturabileceğini aanlatan, başarılı bir çalışma olacak." diye konuştu. Geçen sezonu reytingde birinci olarak kapatan dizinin yönetmeni Erhan Baytimur ise bunun kendilerine daha fazla sorumluluk yüklediğini hatırlattı. Şefkat Tepe'de Leyla'yı oynayan Aslıhan Güner ise sözü seyircinin ilgisine getirdi ve "Bu ilgi bize daha fazla görev yüklüyor." dedi. Dizinin diğer başrol oyuncusu Serdar Komutan rolündeki Mert Kılıç ise "Ben dizide bir asker karakterini canlandırıyorum. İzleyici kısa sürede çok sevdi. Hatta kendi evlerinin bir ferdi gibi görmeye başladılar." şeklinde konuştu.

AYDIN HIZLICA - KONYA - ZAMAN

Şefkat Tepe 2. Sezon

Bağlantı

Thursday, August 11, 2011

İNSANLIK ÖLMEDİ!

İnsanlık Öldü mü? Bunun Cevabını Sen Vereceksin!

Samanyolu Yayın Grubu, Afrika'nın yardım çığlığına sessiz kalmadı… Samanyolu Yayın Grubu, yardımları dev

kampanyaya dönüştürecek ve Samanyolu TV, S Haber ve Mehtap TV'den canlı yayınlanacak bir program hazırladı.“İnsanlık Ölmedi” adıyla başlatılacak olan bu büyük kampanya Kimse Yok mu Derneği'nin
işbirliği ile gerçekleştirilecek. Program 11 Ağustos Perşembe gecesi yani bu gece saat 23.00'de
başlayacak ve sahura kadar devam edecek. İnsanlığın ölmediğini bir kez daha hatırlatacak olan
Samanyolu Yayın Grubu'nun bu kampanyasını Gezegen Mehmet sunacak.
Programa iş, sanat, spor,medyave siyaset dünyasından tanınmış isimler katılacak.
Ünlü isimler canlı yayında stüdyoda telefonlara cevap verirken, programa telefonla
bağlananlar duygu ve düşüncelerini aktarıp, yardım çağrısında bulunacak.

Programda anında yardım yapılabilecek ve yapılan yardımlar ekrandan canlı olarak takip edilebilecek.
Twitter ve Facebook adresleriyle sosyal medyadan da takip edilebilecek.

facebook.com/insanlikolmedisomali

twitter.com/insanlikolmedi

Samanyolu Yayın Grubu ekibinin de canlı bağlantılarla Afrika'daki dramı ekrana yansıtacağı programa Avrupa'dan da canlı katılım olacak.

“İnsanlık Ölmedi” 11 Ağustos Perşembe saat 23.00'de Samanyolu TV, Samanyolu Haber TV, Mehtap TV ve Küre TV'de.

BU SESE KULAK VER TÜRKİYE!

Programa katılacak konuk listesi;

STÜDYO KONUKLARI

HAKAN ŞÜKÜR
ORHAN GENCEBAY
MÜSLÜM GÜRSES
SEDA SAYAN
KAYAHAN
NEŞE KARABÖCEK
REYHAN KARACA
ERHAN GÜLERYÜZ
İBRAHİM ERKAL
MUSTAFA DEMİRCİ
ECE ERKEN
ÜMİT SAYIN
MURAT KEKİLLİ
YÜCEL ARZEN
ERHAN UFAK

TELEFON BAĞLANTISI İLE KATILACAK İSİMLER

NEŞET ERTAŞ
İBRAHİM TATLISES
SERTAB ERENER
ZÜLFÜ LİVANELİ
ÖZCAN DENİZ
HANDE YENER
İZEL
SİNAN ÇETİN
CÜNEYT ÖZDEMİR
İSMET BERKAN
MEHMET BARANSU
NİHAT HATİPOĞLU

MUSTAFA KARATAŞ
MARKAR ESENYAN
FATİH TERİM
HİDAYET TÜRKOĞLU
OĞUZ ÇETİN
OKAN BURUK
FREDERIC KANOUTE
ALEMİTU BEKELE

Başbakan Erdoğan'dan Büyük SürprizBu akşam canlı yayınlanacak "İnsanlık Ölmedi" programına "Başbakan Erdoğan" da konuk olacak.

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Samanyolu Yayın Grubu ve Kimse Yok mu Derneği'nin Afrika için başlattığı kampanyaya desteğini esirgemedi. Bu akşam saat 23:00'ten itibaren canlı yayınlanacak "İnsanlık Ölmedi" isimli programda Başbakan Erdoğan'ın vereceği mesaj büyük bir dikkatle takip edilecek.